fbpx

Licencja Kamara projekt

Produkty dostępne w sklepie Kamara projekt objęte są licencją standardową. W ramach tej licencji możliwe jest modyfikowanie zawartości oraz używanie jej zgodnie z poniższym zakresem. 

Wszystkie dostępne produkty możesz wykorzystać w projektach osobistych i komercyjnych.

Możesz dowolnie zmodyfikować produkt, aby dostosować go do swojego projektu, jednak nie ponosimy odpowiedzialności prawnej za niewłaściwe wykorzystanie naszych produktów.

Nie jest konieczne dołączanie żadnej informacji o autorze lub linku do www.kamaraprojekt.pl, jednak jeśli uznasz, że nasze produkty są warte rekomendacji docenimy to. 

Nie możesz jednak rozpowszechniać, odsprzedawać, wynajmować, licencjonować, udzielać sublicencji ani oferować naszych zasobów osobom trzecim. Obejmuje to przesyłanie naszych produktów na inną stronę internetową, rynek lub narzędzie do udostępniania multimediów, a także oferowanie naszych produktów jako oddzielnego załącznika od dowolnej pracy. Jeśli planujesz dołączyć jeden z naszych produktów do przedmiotu lub szablonu, który będzie sprzedawany na stronie internetowej lub w sklepie, prosimy skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów takiej współpracy. 

Jeśli chcesz udostępnić jeden z naszych produktów, możesz to zrobić, tworząc link do konkretnej strony produktu na www.kamaraprojekt.pl. Nie jest dozwolone hotlinking, tzn. nie możesz utworzyć bezpośredniego linku do pobrania na www.kamaraprojekt.pl.