fbpx

co robimy

Dzięki nam Twoja marka nabierze rozpędu. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy młodą agencją kreatywną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a do każdego zdania podchodzimy z entuzjazmem i ciekawością.

Pozwól, że zabierzemy Cię w świat kreacji, zaprojektujemy wymarzone logo lub stworzymy wyjątkową stronę internetową. Odkryjemy to co niezwykłe i zaprezentujemy w najlepszy możliwy sposób.

Identyfikacja marki

Identyfikacja wizualna to podstawa. To baza, instrukcja obsługi, dzięki której będziesz mógł zbudować swoją markę. To właśnie dzięki dobrej identyfikacji wizualnej kliencie będą rozpoznawać Twoją firmę.

Tworzymy pełną koncepcję identyfikacji wizualnej, czyli logo, księgę znaku, moodboard marki zawierający zestaw kolorów, fontów, zdjęć, grafik. Dodatkowo możemy zaproponować Ci wsparcie w postaci projektów wizytówek, ulotek, grafik promujących, tzw. paczki grafik, do wykorzystania na portalach społecznościowych czy stronie www.

Web design

W dzisiejszych czasach, jeśli nie jesteś widoczny w sieci to tak jakby Cię nie było. Posiadanie strony, która się wyróżni na tle konkurencji, a jednocześnie jest przyjazna użytkownikowi to jeden z ważniejszym elementów sukcesu Twojej marki.

Projektujemy strony www, landing pages, blogi, sklepy internetowe. Strony opracowujemy od podstaw, dlatego też każdy szablon jest niepowtarzalny i dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nowoczesna, responsywna strona, zarządzana systemem WordPress – taka właśnie będzie Twoja wizytówka w sieci.

Projektowanie stron www zaczynamy od 1199 zł netto. Cena uzależniona jest od zawartości i funkcjonalności.

Szczegółowa wycena na podstawie wypełnionego briefu.

Projekty do druku

Pixele, spady, krzywe i fonty – to nieodłączne elementy każdego projektu, który trafi do druku. A co jeszcze? Przede wszystkim kreacja – wyjątkowa, przyciągająca uwagę odbiorcy, przedstawiająca Twoją markę lub produkt w jak najlepszy sposób.

Zaprojektujemy plakaty, ulotki, broszury czy katalogi produktów. Przygotujemy dla Ciebie okładkę książki lub tematyczną infografikę. Jeśli Twoje działania wymagają przygotowania streszczeń czy notatek, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – notatki wizualne. Mogą być one częścią dużego projektu lub osobnym działaniem.

Projekty do druku oraz w wersji elektronicznej: wizytówki, plakaty, ulotki, broszury, banery, billboardy, katalogi, okładki i wszystko inne o czym marzysz dla swojej firmy – od 199 zł netto*.

*Wszystkie materiały wyceniane indywidualnie, możliwość stworzenia indywidualnych pakietów.

Copywriting

Słowa, która układają się w historię. Każde z nich jest na swoim miejscu, pasuje idealnie tam gdzie zostało postawione. Tak właśnie podchodzimy do copywritingu. Dla nas oznacza stworzenie więzi, zbudowanie relacji z odbiorcą, tak aby stał się Twoim klientem.
Jeśli potrzebujesz kompleksowej obsługi copywriterskiej lub jednorazowego wsparcia w przygotowaniu tekstu reklamowego – doskonale, jesteśmy dla Ciebie!
Nic innego nie znaczy dla nas tak wiele jak słowa, to od nich wszystko się zaczyna. Możemy wspólnie zapełnić treścią Twoją stronę internetową, przygotować opisy produktów lub zaprezentować ofertę Twojej firmy.

Wycena uzależniona jest od tematyki oraz zakresu usługi.

Wizualizacje 3D

Jeden obraz jest warty więcej niż tysiąc słów – zdanie, które każdy z nas zna i nie sposób mu zaprzeczyć. Punkt po punkcie, element po elemencie kiedy układają się w jeden, trójwymiarowy obraz dają efekt, którego nie jesteśmy w stanie osiągnąć podstawową wizualizacją 2D. Nagle nasz obiekt zaczyna żyć, staje się realny, jest po prostu na wyciągnięcie ręki.

Nasza agencja pomoże Ci przedstawić produkt, wnętrze, meble czy budynek w sposób trójwymiarowy. Wizualizacja 3D pozwoli nadać Twojemu produktowi cechy, właściwości, których nie odda standardowa grafika. Realistyczne ujęcie, sprawdzenie możliwości i poznanie efektu finalnego nowego opakowania czy nowego designu produktu sprawi, że już na etapie projektowania będziesz mógł się konsultować oraz poznać opinie swoich klientów. A to, w każdym biznesie, jest bezcenną wartością.

Szkolenia

Zastanawiasz się jakie narzędzia marketingowe wykorzystać do pozyskiwania klientów, co warto wiedzieć wdrażając każde z nich w swojej firmie, a może chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie grafiki komputerowej? Jesteśmy otwarci i czekamy na Ciebie!

Szkolenie się, na każdym etapie rozwoju biznesu daje jedną, kluczową przewagę nad konkurencją – świadomość. Jesteś o jeden krok dalej, wiesz więcej, znasz nowe narzędzia, metody i doświadczenia. Poznajesz inny punkt widzenia, inwestujesz w swoją markę. Wykorzystaj to i wybierz odpowiednie szkolenie dla siebie. Nasze szkolenia realizujemy zarówno w formie otwartej, zamkniętej, jak i z wykorzystaniem videkonferencji – dzięki czemu możesz skorzystać z nich w dowolnym miejscu, mając jedynie dostęp do internetu.

Pakiet dla start’uperów

Dopiero zaczynasz?

Chcesz, aby świat się o Tobie dowiedział?

Twoje fundusze są ograniczone?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Założenia pakietu dla młodego biznesu:

• Działalność gospodarcza – nie dłużej niż
6 miesięcy
• Niezależnie od branży czy profilu działalności
• Strona www z 4 podstronami, gotowa
do wypełnienia treścią
• Logo
• Wizytówka lub karta biznesowa
• Wsparcie graficzne w mediach społecznościowych (pakiet 3 grafik)

Koszt pakietu: 1200 zł brutto.

Newsletter

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Formularz kontaktowy