fbpx

Biznesowe prezenty dla kobiet to nie lada wyzwanie. I wcale nie chodzi o kwotę jaką zamierzamy przeznaczyć na ten upominek. Sztuką jest jednak tak dobrać prezent, by podkreślał swój biznesowy charakter, a jednocześnie zawierał nutkę kobiecości. Piękne rzeczy, ładne opakowania – przyciągają wzrok, cieszą oko. 

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie kilku propozycji prezentów biznesowych dla kobiet, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Znajdziecie tam prezenty biznesowe dla kobiet w różnych przedziałach cenowych, z różnych przeznaczeniem. Pamiętajcie! Najważniejsze to choć trochę poznać osobę, którą chcecie obdarować. Szczególnie w relacjach biznesowych, odrobina personalizacji i poświęcenie chwili na dobór właściwego prezentu to niejednokrotnie klucz do otwarcia drogi na długą, zażyłą współpracę. 

ZESTAW PIĘKNYCH NOTESÓW

RZECZOWNIK

Która kobieta nie lubi otaczać się pięknymi rzeczami? Drobnostki dnia codziennego jeszcze bardziej cieszą. Możesz przecież wybrać piękny, kolorowy notes, zamiast takiego zwykłego, który znajdziesz na półce w każdym Empiku. Do tego świetny papier i gotowe! Czego chcieć więcej. 

PLANER PEŁEN CZASU

PANI SWOJEGO CZASU

Jeśli jeszcze nie znasz Planerów Pełnych Czasów od Pani Swojego Czasu, czyli Oli Budzyńskiej musisz to zmienić! Zacznij od podarowania jednego z nich, a obdarowana osoba już nigdy nie sięgnie po inny planer. W czym tkwi sekret? W energetycznych okładkach, przemyślanym wnętrzu, niesamowitej jakości papierze i milionie kropek, które czekają na każdej stronie planera. 

ZESTAW: KURSOKSIĄŻKA CELE I PLANOWANIE + KURSOKSIĄŻKA ASERTYWNOŚĆ I PEWNOŚĆ SIEBIE

PANI SWOJEGO CZASU

Będąc u Pani Swojego Czasu nie możemy nie wspomnieć o jej Kursoksiążkach: Cele i planowanie oraz Asertywność i pewność siebie. W czym tkwi fenomen tych produktów? To ani książka, ani kurs. Połączenie tych dwóch formatów jeden produkt jest idealnym rozwiązaniem. W jednym miejscu dostajemy ogromną dawkę wiedzy i merytoryki, a jednocześnie w nasze ręce wpada kurs z ćwiczeniami, notatkami, materiałem do pracy. Zarówno jednak, jak i druga pozycja powinna się znaleźć na półce każdej girlboss. Wiedzy o celach i planowaniu nigdy za wiele, to klucz każdego skutecznego działania. O asertywności powiemy tylko jedno – jej w biznesie nie może zabraknąć. 

SUPER MASTER COLLECTION

INSTACADEMY

Mówiąc o wiedzy nie możemy nie wspomnieć o Instagramie. Platforma, która rozwija się błyskawicznie, a coraz więcej biznesów to właśnie ten kanał stawia na pierwszym miejscu w komunikacji ze swoimi klientami. Zestaw e-podręczników Instacademy to zbiór informacji i wskazówek jak poruszać się po tej platformie, jak optymalizować swoje działania, co robić, aby grono odbiorców rosło, a treści, które publikujemy przyciągały. Asia Banaszewska krok po kroku przedziera się przez każdy element Instagrama. Social mediowe grilbosses docenią ten prezent!

ETUI NA PASZPORT/DOKUMENTY

WITTCHEN

Kobiety biznesu podróżują – w kraju i za granicą. Gadżet, który zawsze się sprawdzi kiedy mówimy o podróżach? Etui na paszport i inne ważne dokumenty. Przede wszystkim praktyczne, z kilkoma dodatkowymi przegródkami, koniecznie z kobiecym akcentem. W etui Wittchen tym akcentem jest lakierowana skóra, więcej nie trzeba to mówi samo za siebie. 

KUBEK SPLASH

MALIK CERAMIK

Czy jest coś piękniejszego niż ręcznie wykonana porcelana? Jedyna i niepowtarzalna. Takie właśnie są kubki Malik Ceramik. Zachwycają pięknem. Sprawiają, że każda kobieta ma ochotę napić się porannej kawy z takiego właśnie kubka. Co jeszcze możemy dodać? Nikt inny nie podaruje dokładnie takiego samego egzemplarza, każdy bowiem różni się wielkością i rozmieszczeniem zdobienia. Jesteśmy zakochani! Idealny biznesowy prezent dla kobiety.

NERKA

ANACOMITO?

Kto powiedział, że atrybutem kobiety biznesu jest torebka? Nikt! Przedstawiamy alternatywę na miarę dzisiejszych, szalonych czasów. Nerka, którą możemy nosić na wiele sposobów. Do tego, ten konkretny model, wpasowuje się w trend less waist – materiał, z którego wykonana jest nerka jest pochodzenia recyklingowego i nosi ślady charakterystyczne dla starej skóry, które dodają mu charakteru. Po raz kolejny – rozwiązanie na prezent, które jest proste, eleganckie, a zarazem ze względu na materiał z jakiego jest wykonana nerka – niepowtarzalne.